PuraSIM Kortingscode Oktober 2026

10%

Kortingscode

Ontvang een kortingscode van 10%

Ontvang 10% korting op je gehele bestelling bij PuraSIM door de code toe te passen.

Code onthullen Geverifieerd PURAAYSHAF10

Ontvang 10% korting op je gehele bestelling bij PuraSIM door de code toe te passen.

Code onthullen Geverifieerd PURAAYSHAF10
10%

Kortingscode

10% kortingscode voor PuraSIM

Gebruik de code en krijg 10% korting op je bestelling bij PuraSIM.

Code onthullen Geverifieerd PURA10

Gebruik de code en krijg 10% korting op je bestelling bij PuraSIM.

Code onthullen Geverifieerd PURA10
63%

Korting

VK eSIM Bespaar 63% op 500 MB

Blijf in het Verenigd Koninkrijk verbonden met een reis-eSIM en profiteer van 63% korting op het datapakket van 500 MB.

krijg deal

Blijf in het Verenigd Koninkrijk verbonden met een reis-eSIM en profiteer van 63% korting op het datapakket van 500 MB.

krijg deal
53%

Korting

Italië-eSIM bespaar 53%

Blijf in Italië verbonden met 5 GB eSIM-data met 53% korting.

krijg deal

Blijf in Italië verbonden met 5 GB eSIM-data met 53% korting.

krijg deal
48%

Korting

Bespaar 48% op een eSIM voor Duitsland

Geniet 30 dagen lang van 10 GB eSIM-data in Duitsland met 48% korting.

krijg deal

Geniet 30 dagen lang van 10 GB eSIM-data in Duitsland met 48% korting.

krijg deal
42%

Korting

Bespaar 42% op 1 GB data

Blijf verbonden in de Verenigde Staten met 1 GB eSIM data met 42% korting.

krijg deal

Blijf verbonden in de Verenigde Staten met 1 GB eSIM data met 42% korting.

krijg deal
42%

Korting

Nederland eSIM Bespaar 42%

Blijf verbonden in Nederland met 1 GB eSIM-data met 42% korting.

krijg deal

Blijf verbonden in Nederland met 1 GB eSIM-data met 42% korting.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

eSIM Japan

Blijf in heel Japan verbonden met een eSIM van 100 MB voor 7 dagen, al vanaf €1,33.

krijg deal

Blijf in heel Japan verbonden met een eSIM van 100 MB voor 7 dagen, al vanaf €1,33.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Wereldwijde eSIM voor 139 landen

Blijf wereldwijd in 139 landen verbonden met een wereldwijde eSIM voor slechts €69,13.

krijg deal

Blijf wereldwijd in 139 landen verbonden met een wereldwijde eSIM voor slechts €69,13.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode PuraSIM geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
10%Ontvang 10% korting op je gehele bestelling bij PuraSIM door de code toe te passen.Onbekend/momenteel
10%Gebruik de code en krijg 10% korting op je bestelling bij PuraSIM.Onbekend/momenteel
63%Blijf in het Verenigd Koninkrijk verbonden met een reis-eSIM en profiteer van 63% korting op het datapakket van 500 MB.Onbekend/momenteel
53%Blijf in Italië verbonden met 5 GB eSIM-data met 53% korting.Onbekend/momenteel
48%Geniet 30 dagen lang van 10 GB eSIM-data in Duitsland met 48% korting.Onbekend/momenteel

PuraSIM vouchers en kortingscodes

PuraSIM is een online aanbieder van reis-eSIM's die handige en betaalbare mobiele internetverbindingen biedt op meer dan 200 bestemmingen wereldwijd. Het platform biedt landspecifieke, regionale en wereldwijde datapakketten aan die reizigers online kunnen aanschaffen en activeren door een QR-code te scannen. Dankzij deze diensten vermijden gebruikers hoge roamingkosten, terwijl ze hun huidige telefoonnummer en WhatsApp gewoon kunnen blijven gebruiken. Met directe levering van de eSIM, de mogelijkheid om een ​​hotspot te delen, flexibele datapakketten en 24/7 klantenservice maakt PuraSIM het voor reizigers eenvoudig om verbonden te blijven, waar hun reis hen ook brengt.