Show filters
Yoek

Yoek KortingsCode en ActieCodes

Shoppingspout gemakkelijk de manier om de winkel te begrijpen en de bestelling te plaatsen. Shoppingspout zorgt voor dagelijkse updates over Yoek. Werkt kortingsbonnen bij van aanbiedingen en kortingscodes van Yoek. Shoppingspout schrapt ook de voorwaarden met betrekking tot het beter begrijpen van de klant.

Yoek Kortingscode Oktober 2026

50%

Korting

Tot 50% Yoek korting

Krijg tot 50% korting op Feestjurken in grote maten voor dames.

krijg deal

Krijg tot 50% korting op Feestjurken in grote maten voor dames.

krijg deal
Gratis

Verzending

Yoek Gratis verzending

U kunt genieten van gratis verzending bij bestellingen boven de 99€.

krijg deal

U kunt genieten van gratis verzending bij bestellingen boven de 99€.

krijg deal
50%

Korting

50% Yoek kortingsaanbieding

Ontvang tot 50% korting op Accessoires bij Yoek.

krijg deal

Ontvang tot 50% korting op Accessoires bij Yoek.

krijg deal
45%

Korting

Tot 45% acties

Bekijk tot 45% korting op Cocktailjurken.

krijg deal

Bekijk tot 45% korting op Cocktailjurken.

krijg deal
40%

Korting

Tot 40% coupon

Ontgrendel tot 40% korting op jurken.

krijg deal

Ontgrendel tot 40% korting op jurken.

krijg deal
40%

Korting

40% Yoek tegoedbon

Pak tot 40% korting op Jeans met 7/8-pijp en rits Grijs.

krijg deal

Pak tot 40% korting op Jeans met 7/8-pijp en rits Grijs.

krijg deal
35%

Korting

Tot 35% kortingsbonnen

Geniet van tot 35% korting op kleding - tunieken.

krijg deal

Geniet van tot 35% korting op kleding - tunieken.

krijg deal
30%

Korting

Tot 30% coupon

Tot 30% korting op rokken, trakteer uzelf en geniet.

krijg deal

Tot 30% korting op rokken, trakteer uzelf en geniet.

krijg deal
30%

Korting

30% voucher

30% korting op de kleding truien, wees er snel bij voordat het uitverkocht is.

krijg deal

30% korting op de kleding truien, wees er snel bij voordat het uitverkocht is.

krijg deal
25%

Korting

Tot 25% kortingsbon

Ontvang tot 25% korting op yoek lounge x isadee.

krijg deal

Ontvang tot 25% korting op yoek lounge x isadee.

krijg deal
20%

Korting

20% korting

Tot 20% korting op Geribde lounge-boxershort lichtpaars, wees er snel bij en geniet.

krijg deal

Tot 20% korting op Geribde lounge-boxershort lichtpaars, wees er snel bij en geniet.

krijg deal
10€

Korting

10€ nieuwsbrief korting

Meld je aan voor de Yoek nieuwsbrief en ontvang 10€ korting op je volgende bestelling.

krijg deal

Meld je aan voor de Yoek nieuwsbrief en ontvang 10€ korting op je volgende bestelling.

krijg deal
Speciaal

Aanbieding

Yoek Aanbod sociale media

Volg op sociale mediaplatforms om kortingsaanbiedingen te krijgen.

krijg deal

Volg op sociale mediaplatforms om kortingsaanbiedingen te krijgen.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode Yoek geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
50%Krijg tot 50% korting op Feestjurken in grote maten voor dames.Onbekend/momenteel
GratisU kunt genieten van gratis verzending bij bestellingen boven de 99€.Onbekend/momenteel
50%Ontvang tot 50% korting op Accessoires bij Yoek.Onbekend/momenteel
45%Bekijk tot 45% korting op Cocktailjurken.Onbekend/momenteel
40%Ontgrendel tot 40% korting op jurken.Onbekend/momenteel

Yoek KortingsCode en ActieCodes

De drie afgelopen decennia heeft zich ontwikkeld tot een kwaliteitsmerk voor alle trendy vrouwen met een grotere maat. Johanna Timmer, de oprichter van Yoek, werd geboren in Amsterdam en had al van kleins af aan een onmiskenbare passie voor mode. Haar oneindige passie is zichtbaar in iedere collectie, waarvan het aantal gestaag gegroeid is van vier naar twaalf collecties per jaar. In ons online magazine worden sneak-peeks en behind-the-scenes posts gedeeld. Van het ontwerpen van de collecties, tot de modeshoots en het vormgeven van de brochure, alles gebeurt intern bij Yoek. Zoals het modelabel dat vandaag de dag is, was ooit de droom van Johanna; met een paar ingrediënten kun je vrouwen zich zoveel blijer en mooier laten voelen.

Shoppingspout gemakkelijk de manier om de winkel te begrijpen en de bestelling te plaatsen. Shoppingspout zorgt voor dagelijkse updates over Yoek. Werkt kortingsbonnen bij van aanbiedingen en kortingscodes van Yoek. Shoppingspout schrapt ook de voorwaarden met betrekking tot het beter begrijpen van de klant.