Naturcontact Kortingscode Oktober 2026

15%

Exclusieve code

15% kortingscode voor Naturcontact

Gebruik de code en krijg 15% korting op de gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF

Gebruik de code en krijg 15% korting op de gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF
50%

Winteruitverkoop

Tot 50% korting tijdens de wintersale

Wintersale | Plaats je bestelling en ontvang tot 50% korting bij Naturcontact.

krijg deal

Wintersale | Plaats je bestelling en ontvang tot 50% korting bij Naturcontact.

krijg deal
Gratis

Verzending

Gratis verzending bij Naturcontact

Bestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €100.

krijg deal

Bestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €100.

krijg deal
20%

Korting

20% korting op Arctic Contact 4.0

Krijg 20% ??korting op Arctic Contact 4.0® warme barefoot-winterschoenen.

krijg deal

Krijg 20% ??korting op Arctic Contact 4.0® warme barefoot-winterschoenen.

krijg deal
20%

Korting

20% korting op Urban Breeze 2.0

Ontvang nu 20% korting op Urban Breeze 2.0 lichtgewicht barefoot-schoenen.

krijg deal

Ontvang nu 20% korting op Urban Breeze 2.0 lichtgewicht barefoot-schoenen.

krijg deal
16%

Korting

16% korting op Junior Contact 4.0

Krijg 16% korting op Junior Contact 4.0®-blotevoetenschoenen voor kinderen.

krijg deal

Krijg 16% korting op Junior Contact 4.0®-blotevoetenschoenen voor kinderen.

krijg deal
16%

Korting

16% korting op Alaska 2.0

Alaskan 2.0 duurzame barefoot-Chelsea boots voor de dagelijkse winter nu met 16% korting.

krijg deal

Alaskan 2.0 duurzame barefoot-Chelsea boots voor de dagelijkse winter nu met 16% korting.

krijg deal
15%

Korting

15% korting op vegan leer 2.0

Profiteer van 15% korting op Tracker Vegan Leather 2.0 wandelschoenen op blotevoetenbasis.

krijg deal

Profiteer van 15% korting op Tracker Vegan Leather 2.0 wandelschoenen op blotevoetenbasis.

krijg deal
14%

Korting

14% korting op Sport Contact 2.0

Ontvang 14% korting op Sport Contact 2.0 flexibele blotevoetentrainingsschoenen.

krijg deal

Ontvang 14% korting op Sport Contact 2.0 flexibele blotevoetentrainingsschoenen.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

100% waterdichte blotevoetenschoenen

Koop Storm Feel® 100% waterdichte barefoot-schoenen vanaf €129,99.

krijg deal

Koop Storm Feel® 100% waterdichte barefoot-schoenen vanaf €129,99.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Lage wandelschoenen voor op blote voeten

Koop nu Terra Trail® Low barefoot-wandelschoenen voor trails en outdoor, vanaf €109,99.

krijg deal

Koop nu Terra Trail® Low barefoot-wandelschoenen voor trails en outdoor, vanaf €109,99.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Waterdichte leren barefoot schoenen

Koop nu Walker Leather® waterdichte barefoot-schoenen vanaf €89,99.

krijg deal

Koop nu Walker Leather® waterdichte barefoot-schoenen vanaf €89,99.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Mini Contact 2.0

Koop Mini Contact 2.0®-blotevoetenschoentjes voor baby's vanaf €34,99.

krijg deal

Koop Mini Contact 2.0®-blotevoetenschoentjes voor baby's vanaf €34,99.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode Naturcontact geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
15%Gebruik de code en krijg 15% korting op de gehele bestelling.Onbekend/momenteel
50%Wintersale | Plaats je bestelling en ontvang tot 50% korting bij Naturcontact.Onbekend/momenteel
GratisBestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €100.Onbekend/momenteel
20%Krijg 20% ??korting op Arctic Contact 4.0® warme barefoot-winterschoenen.Onbekend/momenteel
20%Ontvang nu 20% korting op Urban Breeze 2.0 lichtgewicht barefoot-schoenen.Onbekend/momenteel

Naturcontact vouchers en kortingscodes

Naturcontact is een Brits schoenenmerk dat gespecialiseerd is in 'barefoot'-schoenen (schoenen die de natuurlijke voetbeweging nabootsen), ontworpen voor comfort en flexibiliteit. Het assortiment omvat onder meer barefoot-sportschoenen, wandelschoenen, waterdicht schoeisel, winterlaarzen en accessoires voor dames, heren en kinderen. Dankzij kenmerken als een brede neus, flexibele zolen en een 'zero-drop'-ontwerp (waarbij de hak en voorvoet op gelijke hoogte liggen) zijn de schoenen van Naturcontact geschikt voor dagelijks gebruik, buitenactiviteiten en een actieve levensstijl. Het merk zet in op een duurzame constructie, veganistische materialen en verantwoorde productie, en toont zijn betrokkenheid bij het milieu via het '1% for Nature'-initiatief. Naturcontact streeft ernaar praktische functionaliteit, een moderne uitstraling en natuurlijk comfort te combineren in schoenen voor dagelijks gebruik.