Bodywel Kortingscode Oktober 2026

31%

Korting

31% Bodywel korting

Profiteer van 31% korting op stads-ebikes van Bodywel.

krijg deal

Profiteer van 31% korting op stads-ebikes van Bodywel.

krijg deal
Gratis

Verzending

Bodywel Gratis Verzending

U kunt genieten van Bodywel gratis verzending op alle artikelen in de winkel.

krijg deal

U kunt genieten van Bodywel gratis verzending op alle artikelen in de winkel.

krijg deal
20%

Korting

20% Bodywel kortingsaanbieding

Pak 20% korting en bespaar op Fat Tire-ebikes van Bodywel.

krijg deal

Pak 20% korting en bespaar op Fat Tire-ebikes van Bodywel.

krijg deal
20%

Korting

20% Bodywel kortingsverkoop

Ontdek 20% kortingsbonnen voor elektrische fietsen van Bodywel.

krijg deal

Ontdek 20% kortingsbonnen voor elektrische fietsen van Bodywel.

krijg deal
14%

Korting

14% korting bij Bodywel

Bespaar extra met 14% korting bij Bodywel en profiteer van aanbiedingen op accessoires.

krijg deal

Bespaar extra met 14% korting bij Bodywel en profiteer van aanbiedingen op accessoires.

krijg deal
10%

Korting

Tot 10% korting Bodywel

Profiteer van 10% korting op compacte opvouwbare e-bikes van Bodywel.

krijg deal

Profiteer van 10% korting op compacte opvouwbare e-bikes van Bodywel.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Vervangende onderdelen voor e-bikes

Koop vervangende onderdelen voor je Bodywel-ebike vanaf slechts 15€.

krijg deal

Koop vervangende onderdelen voor je Bodywel-ebike vanaf slechts 15€.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Motorunit voor Bodywel-ebikes

Schaf een motorunit voor je Bodywel-ebike aan voor slechts 128€.

krijg deal

Schaf een motorunit voor je Bodywel-ebike aan voor slechts 128€.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Controllers voor e-bikes

Vind controllers voor Bodywel-ebikes vanaf 40€.

krijg deal

Vind controllers voor Bodywel-ebikes vanaf 40€.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Bodywel Garantie

Geniet van extra zekerheid met 2 jaar garantie.

krijg deal

Geniet van extra zekerheid met 2 jaar garantie.

krijg deal
30€

Korting

30€ Nieuwsbriefkorting

Meld u aan voor de Bodywel-nieuwsbrief en ontvang 30€ korting op uw eerste bestelling.

krijg deal

Meld u aan voor de Bodywel-nieuwsbrief en ontvang 30€ korting op uw eerste bestelling.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Abonnement op sociale media

Volg Bodywel op sociale media om exclusieve aanbiedingen te bekijken.

krijg deal

Volg Bodywel op sociale media om exclusieve aanbiedingen te bekijken.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode Bodywel geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
31%Profiteer van 31% korting op stads-ebikes van Bodywel.Onbekend/momenteel
GratisU kunt genieten van Bodywel gratis verzending op alle artikelen in de winkel.Onbekend/momenteel
20%Pak 20% korting en bespaar op Fat Tire-ebikes van Bodywel.Onbekend/momenteel
20%Ontdek 20% kortingsbonnen voor elektrische fietsen van Bodywel.Onbekend/momenteel
14%Bespaar extra met 14% korting bij Bodywel en profiteer van aanbiedingen op accessoires.Onbekend/momenteel

Bodywel Kortingscode en Actiecode

Rijd slimmer met Bodywel, uw vertrouwde bron voor krachtige, stijlvolle en milieuvriendelijke elektrische fietsen. Bodywel is ontworpen voor comfort en prestaties en maakt dagelijks woon-werkverkeer en weekendavonturen moeiteloos. Ontdek de vrijheid van e-mobiliteit bij Bodywel.