Marmati Kortingscode Oktober 2026

10%

Exclusieve code

10% kortingscode voor Marmati

Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF10

Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF10
Gratis

Verzending

Gratis verzending bij Marmati

Bestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €150.

krijg deal

Bestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €150.

krijg deal
24%

Korting

24% korting op Terra Parallettes

Profiteer nu van 24% korting op Terra Parallettes.

krijg deal

Profiteer nu van 24% korting op Terra Parallettes.

krijg deal
15%

Korting

15% korting op trainingsringen

Ontvang nu 15% korting op trainingsringen.

krijg deal

Ontvang nu 15% korting op trainingsringen.

krijg deal
13%

Korting

13% korting op CLOUD Parallettes

Profiteer nu van 13% korting op CLOUD Parallettes.

krijg deal

Profiteer nu van 13% korting op CLOUD Parallettes.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Turnringen van afvalmateriaal

Koop nu turnringen vanaf €129.

krijg deal

Koop nu turnringen vanaf €129.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Afvalbanden

Koop nu Garbage Straps vanaf €89,90.

krijg deal

Koop nu Garbage Straps vanaf €89,90.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Mobiliteits & trainingsband

Verkrijgbaar: FLOWBAND mobiliteits- en trainingsband vanaf €29,90.

krijg deal

Verkrijgbaar: FLOWBAND mobiliteits- en trainingsband vanaf €29,90.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

STAGE trainingsplatform

Koop nu het STAGE™-trainingsplatform vanaf €119.

krijg deal

Koop nu het STAGE™-trainingsplatform vanaf €119.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Club T-shirt

Verkrijgbaar: Off-Gym Club T-shirt vanaf €35.

krijg deal

Verkrijgbaar: Off-Gym Club T-shirt vanaf €35.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

AeroMove shirt

Koop nu het AeroMove-shirt vanaf €64.

krijg deal

Koop nu het AeroMove-shirt vanaf €64.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

RING Master bevestiging

Koop nu de RING Master Mount vanaf €139.

krijg deal

Koop nu de RING Master Mount vanaf €139.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

RAW banden

Shop nu RAW Bands vanaf €59.

krijg deal

Shop nu RAW Bands vanaf €59.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Geschenk en opbergdoos

Bestel nu een cadeau- en opbergdoos voor turntringen vanaf €12,50.

krijg deal

Bestel nu een cadeau- en opbergdoos voor turntringen vanaf €12,50.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Aanmelden voor nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode Marmati geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
10%Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.Onbekend/momenteel
GratisBestel nu en profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €150.Onbekend/momenteel
24%Profiteer nu van 24% korting op Terra Parallettes.Onbekend/momenteel
15%Ontvang nu 15% korting op trainingsringen.Onbekend/momenteel
13%Profiteer nu van 13% korting op CLOUD Parallettes.Onbekend/momenteel

Marmati vouchers en kortingscodes

MARMATI is een fitnessmerk dat gespecialiseerd is in innovatieve, draagbare en duurzame trainingsapparatuur, ontworpen om sporters te helpen bij het opbouwen van kracht, mobiliteit, stabiliteit en uithoudingsvermogen. Het productassortiment omvat gymnastiekringen, weerstandsbanden, parallettes, ophangsystemen, trainingsaccessoires en sportkleding. Het merk richt zich op het flexibeler en avontuurlijker maken van workouts, zodat fitnessliefhebbers thuis, buiten of op reis kunnen trainen. MARMATI legt ook de nadruk op duurzaamheid door het gebruik van gerecyclede en verantwoord verkregen materialen, duurzame productontwerpen en Europese productie. Het doel is om sporters te helpen hun fysieke prestaties te verbeteren en tegelijkertijd fitness toegankelijker en milieubewuster te maken.