Charabanc Aroma Kortingscode Oktober 2026

10%

Exclusieve code

10% kortingscode voor Charabanc Aroma

Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF

Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.

Code onthullen Geverifieerd AYSHAF
Gratis

Verzending

Charabanc Aroma Gratis verzending

Bestel nu en ontvang gratis verzending bij bestellingen boven €46.

krijg deal

Bestel nu en ontvang gratis verzending bij bestellingen boven €46.

krijg deal
48%

Korting

48% korting op The Grand Archive

Krijg 48% korting op The Grand Archive: 12-delige Master Collection.

krijg deal

Krijg 48% korting op The Grand Archive: 12-delige Master Collection.

krijg deal
46%

Korting

46% korting op The Essential Edit

Profiteer van 46% korting op The Essential Edit: een collectie van 8 oliën.

krijg deal

Profiteer van 46% korting op The Essential Edit: een collectie van 8 oliën.

krijg deal
20%

Korting

20% korting op de Ghost DIY diffuser

Profiteer van 20% korting op de MINI Ghost DIY Diffuser – Halloween Limited Edition.

krijg deal

Profiteer van 20% korting op de MINI Ghost DIY Diffuser – Halloween Limited Edition.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Heritage houten diffuser

Haal nu de Charabanc Aroma Heritage Wood-verspreider in huis, vanaf €69,95.

krijg deal

Haal nu de Charabanc Aroma Heritage Wood-verspreider in huis, vanaf €69,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Edison Glow houten diffuser

Bestel nu de Charabanc Aroma Edison Glow Wood-verspreider vanaf €79,95.

krijg deal

Bestel nu de Charabanc Aroma Edison Glow Wood-verspreider vanaf €79,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Houten geurverspreider in haardstijl

Haal nu de Charabanc Aroma Ambient Fireplace Wood Diffuser in huis, vanaf €109,95.

krijg deal

Haal nu de Charabanc Aroma Ambient Fireplace Wood Diffuser in huis, vanaf €109,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Crystal Glow verspreider

Verkrijgbaar: Charabanc Aroma Crystal Glow-diffuser vanaf €99,95.

krijg deal

Verkrijgbaar: Charabanc Aroma Crystal Glow-diffuser vanaf €99,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Etherische olie nr. 29

Avail etherische olie nr. 29 Santal vanaf €21,95.

krijg deal

Avail etherische olie nr. 29 Santal vanaf €21,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Waardebon voor etherische olie nr. 68

Haal Etherische Olie NR. 68 Wisteria & Lavender Veil in huis vanaf €21,95.

krijg deal

Haal Etherische Olie NR. 68 Wisteria & Lavender Veil in huis vanaf €21,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

De gave van stilte

Shop nu 'The Gift of Stillness' | Digitale cadeaubon vanaf €22,77.

krijg deal

Shop nu 'The Gift of Stillness' | Digitale cadeaubon vanaf €22,77.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Ontdekkingsset

Charabanc Aroma Discovery Set — Vijf kenmerkende geuren vanaf €53,95.

krijg deal

Charabanc Aroma Discovery Set — Vijf kenmerkende geuren vanaf €53,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Vervangend kristal

Haal nu prachtig barnsteenkleurig vervangingskristal in huis, vanaf €35,95.

krijg deal

Haal nu prachtig barnsteenkleurig vervangingskristal in huis, vanaf €35,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Hartvormige gloeilamp met lont

Shop nu Hartvormige gloeilamp met lont vanaf €13,95.

krijg deal

Shop nu Hartvormige gloeilamp met lont vanaf €13,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Zwanen aroma glazen bol

Verkrijgbaar: Crystal Swan-geurbol van glas, vanaf €25,95.

krijg deal

Verkrijgbaar: Crystal Swan-geurbol van glas, vanaf €25,95.

krijg deal
Speciale

Aanbieding

Aanmelden voor nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang aanbiedingen, kortingen en meer.

krijg deal

De beste kortingen en promotiecode Charabanc Aroma geldig vandaag

KortingDe omschrijvingVerloopt op
10%Gebruik de code en ontvang 10% korting op je gehele bestelling.Onbekend/momenteel
GratisBestel nu en ontvang gratis verzending bij bestellingen boven €46.Onbekend/momenteel
48%Krijg 48% korting op The Grand Archive: 12-delige Master Collection.Onbekend/momenteel
46%Profiteer van 46% korting op The Essential Edit: een collectie van 8 oliën.Onbekend/momenteel
20%Profiteer van 20% korting op de MINI Ghost DIY Diffuser – Halloween Limited Edition.Onbekend/momenteel

Charabanc Aroma vouchers en kortingscodes

Charabanc Aroma is een merk voor huisparfums dat gespecialiseerd is in handgemaakte houten aromadiffusers, etherische oliën en stijlvolle accessoires. De collectie omvat diffusers zonder water, vervaardigd uit natuurlijk hout en mondgeblazen glas; ze combineren een op vintage geïnspireerd ontwerp met moderne vernevelingstechnologie. Klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan kenmerkende geuren – variërend van bloemige en houtachtige tonen tot citrus- en theearoma’s – en vinden er daarnaast gepersonaliseerde diffusers en geschenksets. Charabanc Aroma richt zich op het creëren van een elegante en ontspannen sfeer in woningen en werkruimtes.